Posts made by Jovana Bošković

Page: () 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 80 ()

Dragi studenti,

Svi studenti koji su tokom akademske 2019/20. godine slušali predmet Engleski jezik 3 i nisu ga položili mogu to učiniti nakon prijave ispita u utorak 30.03.2021. godine u 11č (elektronski i usmeni za sve smerove).

U MMTutor aplikaciji za onlajn testiranje se radi gradivo zimskog/letnjeg semestra i neophodno je da imate integrisanu kameru a usmeni deo će biti realizovan u okviru Teams platforme za šta je neophodna i kamera i mikrofon.

U prilogu je link ka Tutoru
https://testnis.singidunum.ac.rs/Student?Module=MMTutor_Student&Method=Login

Studenti će biti dodati u tim za usmeni deo te možete sastanku pristupiti preko kalendara kao i za nastavu ili mejla koji će stići na singimejl kada se uputi poziv za sastanak na sam dan ispita neposredno pred usmeni.

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja ili nedoumica slobodno mi pišite putem mejla boskovicj@singidunum.ac.rs ili se javite u redovnom terminu konsultacija.

Zvanično registrovani PSZ studenti se mogu javiti putem mejla ukoliko nisu u mogućnosti da prisustvuju u naznačeno vreme radi dogovora oko termina.

Srećno svima!

Dragi studenti,

Svi studenti koji su tokom akademske 2019/20. godine slušali predmet Engleski jezik 2 i nisu ga položili mogu to učiniti nakon prijave ispita u utorak 30.03.2020. godine.

U MMTutor aplikaciji za onlajn testiranje se radi gradivo zimskog/letnjeg semestra i neophodno je da imate integrisanu kameru a usmeni deo će biti realizovan u okviru Teams platforme za šta je neophodna i kamera i mikrofon. U prilogu je link ka tutoru https://test.singidunum.ac.rs/Student?Module=MMTutor_Student&Method=Login

Studenti će biti dodati u tim za usmeni deo te možete sastanku pristupiti preko kalendara kao i za nastavu ili mejla koji će stići na singimejl kada se uputi poziv za sastanak na sam dan ispita neposredno pred usmeni.

FFKMS (FVS i MUS) - elektronski i usmeni počinju u 12č, za PSZ studente elektronski testovi i usmeni počinju u 17č.

ŽSOR - svi studenti - elektronski testovi i usmeni počinju u 17č.

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja ili nedoumica slobodno mi pišite na mejl boskovicj@singidunum.ac.rs ili se javite u redovnom terminu konsultacija.

Srećno svima!

Dragi studenti,

Svi studenti koji su tokom akademske 2019/20. godine slušali predmet Engleski jezik 1 i nisu ga položili mogu to učiniti nakon prijave ispita u utorak 30.03.2020. godine.

U MMTutor aplikaciji za onlajn testiranje se radi gradivo zimskog/letnjeg semestra i neophodno je da imate integrisanu kameru a usmeni deo će biti realizovan u okviru Teams platforme za šta je neophodna i kamera i mikrofon. U prilogu je link ka tutoru https://test.singidunum.ac.rs/Student?Module=MMTutor_Student&Method=Login 

FFKMS (FVS i MUS) - elektronski i usmeni počinju u 12č, za PSZ studente elektronski testovi i usmeni počinju u 17č.

ŽSOR - svi studenti - elektronski testovi i usmeni počinju u 17č.

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja ili nedoumica slobodno mi pišite na mejl boskovicj@singidunum.ac.rs ili se javite u redovnom terminu konsultacija.

Srećno svima!

Dear students,

CE 6 qualifying tests will be held on Tuesday, March 30, 2021

Make sure to check for posts with assignments for Sections 1 and 2 on THIS COURSE PAGE

10 a.m. - Academic Writing via In Time Testing on this Course page in Announcements

12 o'clock Integrated Skills G&V and Reading Comprehension via MMTutor

We will be using MMTutor platform for testing and you can access it via the following link

https://test.singidunum.ac.rs/Student?Module=MMTutor_Student&Method=Login

Please, make sure to have a camera.

1 p.m. Interpreting in Teams

2 p.m. Literary Translation via In Time Testing on this Course page in Announcements

5 p.m. Listening and Speaking in Teams

7 p.m. SECTION 3: the link for Section 3 - you will get an invitation for the meeting

You shall find the links for all sections here as answers to this announcement on the day of the exam.

Should you have any questions related to sections 1, 2 or 3 feel free to contact me via boskovicj@singidunum.ac.rs

All employed students who are going to take the exam are required to contact me via email in order to discuss sections they are going to take and the timetable (boskovicj@singidunum.ac.rs)

Good luck to you all!

CE 6 team

Poštovani studenti,

U prilogu su rezultati provere znanja u februaru. Čestitam!

2019800391 - 65

Page: () 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 80 ()