Posts made by Jovana Bošković

Page: () 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 80 ()

Dragi studenti,

Svi studenti koji su tokom akademske 2019/20. godine slušali predmet Engleski jezik 3 i nisu ga položili mogu to učiniti nakon prijave ispita u četvrtak 29.04.2021. godine.

I elektronski delovi i usmeni za sve smerove počinju u 11č.

U MMTutor aplikaciji za onlajn testiranje se radi gradivo zimskog/letnjeg semestra i neophodno je da imate integrisanu kameru a usmeni deo će biti realizovan u okviru Teams platforme za šta je neophodna i kamera i mikrofon.

U prilogu je link ka Tutoru
https://testnis.singidunum.ac.rs/Student?Module=MMTutor_Student&Method=Login

Studenti će biti dodati u tim za usmeni deo te možete sastanku pristupiti preko kalendara kao i za nastavu ili mejla koji će stići na singimejl kada se uputi poziv za sastanak na sam dan ispita neposredno pred usmeni.

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja ili nedoumica slobodno mi pišite putem mejla na boskovicj@singidunum.ac.rs ili se javite u redovnom terminu konsultacija u Timsu.

Zvanično registrovani PSZ studenti se mogu javiti putem mejla ukoliko nisu u mogućnosti da prisustvuju u naznačeno vreme radi dogovora oko termina.

Srećno svima!

Dragi studenti,

Svi studenti koji su tokom akademske 2019/20. godine slušali predmet Engleski jezik 2 i nisu ga položili mogu to učiniti nakon prijave ispita u četvrtak 29.04.2021. godine.

I elektronski delovi i usmeni za sve smerove počinju u 19č.

U MMTutor aplikaciji za onlajn testiranje se radi gradivo zimskog/letnjeg semestra i neophodno je da imate integrisanu kameru a usmeni deo će biti realizovan u okviru Teams platforme za šta je neophodna i kamera i mikrofon.

Studenti će biti dodati u tim za usmeni deo te možete sastanku pristupiti preko kalendara kao i za nastavu ili mejla koji će stići na singimejl kada se uputi poziv za sastanak na sam dan ispita neposredno pred usmeni.

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja ili nedoumica slobodno mi pišite putem mejla boskovicj@singidunum.ac.rs ili se javite u redovnom terminu konsultacija.

Srećno svima!

Dragi studenti,

Svi studenti koji su tokom akademske 2019/20. godine slušali predmet Engleski jezik 2 (FVS, MUS, ŽSOR) nisu ga položili mogu to učiniti nakon prijave ispita u aprilskom ispitnom roku nakon prijave ispita.

Engleski jezik 2 (FVS, MUS) - četvrtak 29.04.2020. godine u 17č i za elektronske delove i za usmeni.
Engleski jezik 2 (ŽSOR) - sreda 05.05.2020. godine u 17č i za elektronske delove i za usmeni.

U MMTutor aplikaciji za onlajn testiranje se radi gradivo zimskog/letnjeg semestra i neophodno je da imate integrisanu kameru a usmeni deo će biti realizovan u okviru Teams platforme za šta je neophodna i kamera i mikrofon. U prilogu je link ka tutoru https://test.singidunum.ac.rs/Student?Module=MMTutor_Student&Method=Login

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja ili nedoumica slobodno mi pišite na mejl boskovicj@singidunum.ac.rs ili se javite u redovnom terminu konsultacija.

Srećno svima!

Dragi studenti,

Svi studenti koji su tokom akademske 2019/20. godine slušali predmet Engleski jezik 1 (FVS, MUS, ŽSOR) i nisu ga položili mogu to učiniti nakon prijave ispita u četvrtak 29.04.2020. godine u 17č i za elektronske delove i za usmeni.

U MMTutor aplikaciji za onlajn testiranje se radi gradivo zimskog/letnjeg semestra i neophodno je da imate integrisanu kameru a usmeni deo će biti realizovan u okviru Teams platforme za šta je neophodna i kamera i mikrofon. U prilogu je link ka tutoru https://test.singidunum.ac.rs/Student?Module=MMTutor_Student&Method=Login

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja ili nedoumica slobodno mi pišite na mejl boskovicj@singidunum.ac.rs ili se javite u redovnom terminu konsultacija.

Srećno svima!

Dragi studenti,

Svi studenti koji su tokom akademske 2019/20. godine slušali predmet Engleski jezik 2 i nisu ga položili mogu to učiniti nakon prijave ispita u utorak 30.03.2021. godine prema sledećem rasporedu:

PE - 10č elektronski i usmeni

IT, SII, FTHM - 12č elektronski i usmeni

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja ili nedoumica slobodno mi pišite putem mejla boskovicj@singidunum.ac.rs ili se javite u redovnom terminu konsultacija.

Zvanično registrovani PSZ studenti se mogu javiti putem mejla ukoliko nisu u mogućnosti da prisustvuju u naznačeno vreme radi dogovora oko termina.

Srećno svima!

Page: () 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 80 ()