Projektovanje i izgradnja u hotelijerstvu: All participants

Filters

Studentske prečice

Forum Forum Obaveštenja

by Ivana Brdar - Monday, 21 October 2019, 5:26 PM
by Slobodan Čerović - Tuesday, 22 October 2019, 11:24 AM
by Ivana Brdar - Sunday, 3 November 2019, 5:54 PM
by Ivana Brdar - Thursday, 7 November 2019, 10:52 PM
by Ivana Brdar - Thursday, 14 November 2019, 2:07 PM

Forum Forum Rezultati ispita i kolokvijuma

by Ivana Brdar - Saturday, 9 November 2019, 11:37 AM

Folder Folder Arhiva

Predavanja

Folder Folder Gradivo za I kolokvijum

Prezentacija  2.-PIZH, 2019.pdf
by Slobodan Čerović - Thursday, 31 October 2019, 11:27 AM
Prezentacija 1.PIZPH-2019..pdf
by Slobodan Čerović - Thursday, 31 October 2019, 11:27 AM
Prezentacija 3-PIZPH, 2019..pdf
by Slobodan Čerović - Friday, 1 November 2019, 1:37 PM
Silabus,Izgr.i proj.hotela.pdf
by Slobodan Čerović - Thursday, 31 October 2019, 10:46 AM

Folder Folder Gradivo za II kolokvijum

Prezentacija 5.-PIZPH,2019.pdf
by Slobodan Čerović - Friday, 8 November 2019, 11:26 AM

Folder Folder Gradivo za završni ispit

Folder Folder Dodatni materijal

Vežbe

Folder Folder Gradivo za I kolokvijum

PIIH 01 vezbe 2019.pdf
by Ivana Brdar - Sunday, 3 November 2019, 6:00 PM
PIIH 02 vezbe 2019.pdf
by Ivana Brdar - Sunday, 3 November 2019, 6:00 PM
PIIH 03 vezbe 2019.pdf
by Ivana Brdar - Sunday, 10 November 2019, 10:33 PM
PIIH 04 vezbe 2019.pdf
by Ivana Brdar - Sunday, 10 November 2019, 10:33 PM
PIIH 05 vezbe 2019.pdf
by Ivana Brdar - Sunday, 10 November 2019, 10:33 PM

Folder Folder Gradivo za II kolokvijum

Folder Folder Gradivo za završni ispit

Folder Folder Dodatni materijal